Кабінет
інформатики 
ЗОШ №2 
м.Горішні Плавні
Головна
Вхід
Реєстрація
П`ятниця, 07.05.2021, 15:56Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

1 завдання.

     Привіт, мене звуть Знайка. Дізнайся більше про безпеку в інтернеті за допомогою цього qr-коду.
     QR-код - двовимірний штрих-код, розроблений і представлений японськими спеціалістами в 1994 році. Абревіатура QR похідна від англ. quick response, і перекладається як «швидка відповідь». Головною причиною того, що цей тип шифрування інформації так стрімко популяризується в наші дні є не що інше, як розвиток сучасних технологій. А якщо конкретніше — то це смартфони та планшети, якими зараз нікого не здивуєш і які є у кожного (або практично у кожного). Для того, щоб розшифрувати такий код вистачить телефону з камерою або відповідний сайт.
     Для цього треба: 1) зберегти 
QR-код; 2) перейти на сайт за посиланням; 3) натиснути на "Прочитати QR-код"; 4) завантажити файл (код); 5) натиснути на "Відправити"; 6) скопіювати Інтернет адресу, вставити в адресний рядок і натиснути Enter.

2 завдання.

     Ми далі відправляємось подорожуючи по Інтернету.
     100 років тому лист в Америку плив пароплавом цілий місяць і назад стільки ж. З появою літака лист дістається адресата – 2 тижні. З появою Інтернету лист іде кілька секунд.
     Ви опинилися в сервісі Ютуб. Тут є безліч відеоінформації. І щоб рухатися далі виконайте наступне завдання. Мандруючи просторами Інтернету, можна знайти ролик Гребенюка Андрія Віталійовича (Житомирська область Коростишівський район с. Мамрин).  В цьому роліку надається інформація про Інтернет-загрози.
3 завдання.
     Що може Інтернет? Інтернет це добре чи погано? В місті ми рухаємось на транспорті. А хто керує рухом? Світлофор. Давайте знайдемо, що ховається в Інтернеті. За допомогою зупинки Червоне світло, зелене, жовте. Кожній групі свій колір: Ч.-не можна; Ж. –загроза; З –можна.

4 завдання.
     Ось павучок НЕТик. Він плете своє павутиння всюди. Щоб потрапити в його павутиння, потрібно добре знати правила поведінки з інтернеті. А ти знаєш ці правила?
 
Заповнити відповіді на завдання (скачати), заповнений файл відправити на мою адресу bughajevsjka.oljgha@gmail.com з приміткою від кого лист.
Вхід на сайт


Пошук

Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Друзі сайту
  • ЗОШ№2
  • Відділ освіти міста
  • ЦПРПП
  • ПОІППО
  • Пенсійний фонд
  • Національна гаряча лінія
  • IT-книга