Кабінет
інформатики 
ЗОШ №2 
м.Горішні Плавні
Головна
Вхід
Реєстрація
П`ятниця, 07.05.2021, 16:01Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Скачати програму Lazarus: 32-bit, 64-bit.
Урок 1. Етапи розв’язування задач за допомогою комп’ютера. Поняття про середовище програмування, транслятор і компілятор. Знайомство з візуальним середовищем програмування. Елементи вікна середовища програмування. Програмна розробка й файли, що входять до її складу. Створення найпростішого проекту, його компіляція, збереження, виконання.
Урок 2. Поняття форми, елемента керування. Поняття про об’єкт, властивості об’єкта. Зчитування і встановлення значень атрибутів форм і елементів керування у програмі.
Урок 3. Поняття про події, їх активізацію та обробку. Поняття обробника події. Редагування коду обробника події.
Урок 4. Поняття програми, мови програмування, синтаксису і семантики, даних. Поняття оператора. Різновиди операторів. Поняття операції та виразу. Поняття рядка. Арифметичні і рядкові операції. Основні правила побудови, обчислення та використання виразів. Присвоювання значень виразів змінним. Стандартні функції.
Урок 5. Оператори введення й виведення даних. Уведення й виведення даних за допомогою елементів керування.
Урок 6. Генерування випадкових чисел.
Урок 7. Використання налагоджувача програм у візуальному середовищі програмування. Покрокове виконання програм, перегляд значень змінних під час виконання програми. Налагодження програми й методика виправлення помилок. Вставлення звуків.
Урок 8. Умовні оператори If…Then, If…Then…Else. Вкладені оператори розгалуження.
Урок 9. Оператор вибору Case.
Урок 10. Поняття підпрограми. Оголошення підпрограми, її тіло та оператор її виклику. Створення і виклик підпрограм. Вбудовані процедури й функції.
Урок 11. Підпрограми з аргументами. Поняття локальної та глобальної змінної. Поняття процедури і функції. Створення й використання власних функцій.
Урок 12. Алгоритмічна конструкція повторення та її різновиди: визначені та невизначені цикли, цикли з постумовою та з передумовою. Оператори циклів. Вкладені цикли. Оператори переривання циклів.
Урок 13. Аналіз виконання циклів у покроковому режимі. Обчислення сум, добутків, середніх значень наборів чисел.
Урок 14. Поняття масиву. Оголошення одновимірного масиву. Індексація елементів. Уведення даних у масив та відображення його вмісту.
Урок 15. Пошук даних у масиві. Обчислення підсумкових показників для числового масиву. Обчислення підсумкових характеристик для елементів, що задовольняють певним властивостям.
Урок 16. Розробка інструкції користувача програми.
Приклади: 6 шт.
Матеріали до перших 12 уроків читати
Вхід на сайт


Пошук

Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Друзі сайту
  • ЗОШ№2
  • Відділ освіти міста
  • ЦПРПП
  • ПОІППО
  • Пенсійний фонд
  • Національна гаряча лінія
  • IT-книга